PENDİK EVDEN EVE NAKLİYAT NEDEN FETTAHOGLU NAKLİYAT'I SEÇMELİSİNİZ!!!

İstanbul Pendik evden eve nakliyat Kurumsal firmalara verdiğimiz hizmetle kendimizi hem ofis taşıması, hem evden eve konusunda ispatlamış olan firmamız, özellikle iş hacmi oldukça artan günümüz Türkiye'sinde bir marka haline gelmiştir. İstanbul dışında, İzmir, Ankara gibi yerlerde de hizmet vermekte, müşterilerimize kurumsal kimliğimizle planlı, sorunsuz bir İstanbul ofis taşıma Fiyatları hizmeti vermekteyiz.

 Pendik Evden Eve Nakliyat ile Hizmet Almanın Avantajları

Pendik evden eve nakliyat hizmetini vermekte olan firmamız ile çalışmanız halinde taşınmanızın sizler için kolay ve sorunsuz olmasını sağlamaktayız. Pendik evden eve nakliyat  Planlı olarak çalışmanın yararlarını bilmekte ve sizin en uygun olduğunuz günü öğrenerek o gün için bir taşınma planı oluşturmaktayız. Hemen ardından da adım adım bu planı yetkili arkadaşımızın koordinasyonu ile uygulamaktayız. Evinizin taşınması sırasında şu şekilde hizmet vermekteyiz.

  • Taşınma günü belirttiğimiz saatte yeterli sayıda personel ile gelerek eşyaları toplamakta paketleme ve ambalajlama yapmaktayız. Kırılma ihtimali yüksek eşyaları içleri köpüklü kutulara yerleştirerek koruma düzeyini arttırmaktayız.
  • Üst katlarda yaşayan kişiler için Pendik Evden Eve Asansörlü Nakliyat hizmeti vermekte ve eşyaların konforlu bir şekilde nakliyesini gerçekleştirmekteyiz.
  • Kapalı kasa araçlar ile nakliyeyi gerçekleştirerek eşyaların trafikte olduğu anlarda iklim şartlarından etkilenmesini önlemekteyiz.

Pendik evden eve nakliyat hizmetimizi sigorta kapsamında vermekteyiz. İlave ücret almadan ekspertiz yapmakta ve gerçek değerinden sigortalanmasını sağlamaktayız. Pendik ve İstanbul ilimizin tüm ilçelerine taşınmanız sırasında olduğu gibi ülkemizin her il ve ilçesine taşınmanız sırasında da memnun olacağınız bir hizmet almanızı sağlamaktayız.  Ayrıntılı bilgiyi online olarak müşteri temsilcisi arkadaşlarımızdan alabilirsiniz