Fettahoğlu Nakliyat olarak 1982 yılından bu yana İstanbul'da hizmet vermekteyiz. İstanbul’un Kartal ilçesinden şehir içi olarak ya da Kartal çıkışlı şehirler arası olarak nakliye hizmeti vermekteyiz. Nakliyat sektöründeki 30 yılı aşkın tecrübemiz ile zamana ve yeniliklere ayak uydurarak, müşteri odaklı, profesyonel çalışma anlayışımızla İstanbul’un sayılı nakliyat firmalarından biri haline geldik. Fettahoğlu Nakliyat alanında uzman çalışanları ve geniş araç filosu ile gelen yoğun nakliyat taleplerini karşılayabilecek kapasiteye sahip bir firmadır. Fettahoğlu Nakliyat olarak evden eve nakliyat hizmetinin yanında İstanbul içinde ve İstanbul çıkışlı olarak şehirlerarası evden eve taşımacılık, ofis nakliyat büro nakliyatı, villa taşımacılığı, askılı tekstil ve fuar taşımacılığı, piyano&para kasası taşımacılığı hizmetleri de vermekteyiz.

Firmamıza dair her türlü bilgiyi firmamızla iletişime geçerek alabilir, dilerseniz ücretsiz ekspertiz gönderimi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Kartal Evden Eve Nakliyat hizmetinde yararlanacağınız hizmetlerimiz:

-Kartal Ücretsiz Ekspertiz

Kartal Sigortalı Nakliyat

Kartal Asansörlü Nakliyat

-Kartal ambalajlama&paketleme hizmetlerimizdir.

Ayrıca Kartal ilçesinde Evden Eve Nakliyat hizmeti yanında;

-Kartal şehirlerarası nakliyat

-Kartal ofis&büro nakliyatı

Kartal villa taşımacılığı

-Kartal askılı tekstil taşımacılığı

-Kartal fuar taşımacılığı

-Kartal piyano&para kasası taşımacılığı hizmetleri vermekteyiz.

30 yılı aşkın sektör tecrübemizle en iyilerden biri olarak verdiğimiz her hizmette iddialıyız! Müşterilerimizi yaptığımız işlerin odağına koyarak, her türlü zorluğun üstesinden geliyoruz! Firmamızdan hizmet almak ya da hizmetlerimiz hakkında Bilgi almak için iltişime geçin.

daha fazla...