Fettahoğlu Evden Eve Nakliyat

 

Fettahoglu Nakliyat 1990 istanbul da yıllardır taşımacılık yapan evden eve nakliyat işlerimizde firmamızca öncelikli olarak amacımız sizlerin memnuniyeti ve eşyalarınızın guvenligini saglamaktır. iş prensibi bagımında sizlerin memnuniyetini göz önunde bulundurdugumuzda işlerinizin aksamadan zamanında yerine getirilmesi bizler için önemlidir.

 

FETTAHOĞLU Nakliyat Ltd Şti

1.

 

 Neden Fettahoglu

 

FETTAHOGLU taşımacılık yıllardır yaptıgı kişi ve kurumlarca bilinmektedir. Fakat Fettahoglu Nakliyat taşımacılıgı öyle bir hale getirdiki evden eve nakliyat çok kolay olmuştur HERŞEY ZAMANINDA sloganınyla yola çıkan Fettahoglu Nakliyat Taşıma esnasında herşeyi sıraya koymuştur. İlk öncelikle bölgelere ayrılan expertlerimiz eşyanın bulundugu yere gelip eşyayı inceledikten sonra kesin bir fiyat vermektedir.

 

2.

 

 Fettahoğlu Nakliye kimdir?

 

 1990 yılında İstanbul merkezli olarak kurulan Fettahoglu Nakliyat firması siz saygıdeger müşterilerimize yılların verdigi deneyim ve tecrube ile kaliteli bir hizmet verebilmek için kurulmuştur. Fettahoglu Nakliyat firmamız bunyesinde bulunan modren araç filosu ve tecrubeli yönetici kadrosuna sahip sahada işinin ehli tecrubeli personel ekipleri ile şehir içi şehirler arası ev ofis işyeri ve özel degerli parçalar eşyalar taşımanın yanı sıra bunları duzenle muhafaza etme konusunda son sistem guvenlikli eşya depolama hizmeti de vermektedir.

 

3.

 

''Taşınmak Sizin İşiniz Taşımak Bizim İşimiz''

Yorumlar

Eşimin hamile olmasından dolayı evimizi toplayamadık. İyi ki Fettahoglu nakliyat’ın toplamalı taşımacılık hizmeti var. Eşyalarımız A’dan Z’ye komple paketlenerek taşındı.

Akın Taşdemir

12 yıllık memur olarak bugün’e kadar 4 kez taşınmak zorunda kaldım. Fettahoglu nakliyat eşyalarımı hem uygun fiyata hem de söz verdikleri gibi taşıdı.

Sevgi Ay

Fettahoglu nakliyat başka nakliyeciler gibi fiyat yükseltmediler eşya çoktu anlaştığımız fiyat üzerinden taşıdılar çok geç bitti taşıma hakınız ödenmez yusuf bey yardımlarınızdan dolayı teşekkürler.

Özge Çevik